ARDA VİNÇ İŞLETMECİLİGİ

Arda Vinç İşletmeciliği Ankara bölgesinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Arda Vinç, kiralık vinç, manlift, manitou, forklift, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Arda Vinç, kiralık vinç hizmetleri Ankara merkezli bir vinç kiralama firmasıdır. Ankara ve ilçelerine 10 tonluk hiyaptan 300 tonluk mobil vince kadar kiralama hizmeti vermektedir.

Arda Vinç Kiralama olarak uzun yılların verdiği tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan Arda Vinç; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 300 Ton kapasiteye kadar teleskopik hizmetler ve 80 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren Arda Vinç, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Arda Vinç’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı – üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Arda Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.

Misyonumuz;
Küreselleşen Vinç kiralama pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu Şirketimiz,ekibimiz ve tecrübeleriyle vinç kirlama hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.

Vizyonumuz;
Arda Vinç İşletmeciliğinin vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Hız;
Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.

Kalite-politikamız;
Müşterilerimizin Vinç ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.

Ücretsiz Keşif Desteği;
Vinçli çalışma öncesi çalışma yerinde hangi makinanın kullanılacağının belirlenmesi için ücretsiz keşif desteği veriyoruz.

Her Saat İşimizin Başındayız;
7/24 Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Değerler;
Güvenilir ve dürüst çalışma, kaliteli mühendislik hizmetleri verme temeliyle faaliyetlerini sürdüren Arda Vinç, tüm müşterilerinin hedeflerini kendi hedefleri olarak benimsemekte, sonuca ulaştırmakta, etkili ve kalıcı mühendislik çözümleri sunmaktadır.