Ankara Kiralık Vinç

Ağaç Dikimi & Çatılara Kiremit

Ağaç dikim işleriniz ve çatılara kremit aktarımı, oluk tadiları gibi  her türlü işlerinizde Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerinde özenle kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.

Her türlü taşıma ve aktarım işiniz için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnşaat Sektörü Kiralık Vinç

İnşaat sektöründe kalıp, demir katlara bims, briket, fayans, pimapen vs.  her türlü işler Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerinde özenle kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.

İnşaat sektöründe her türlü taşıma işiniz için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çelik Montajı

Çelik montaj işiniz için Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerinde özenle kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.

Her türlü çelik montaj işiniz için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanayi ve İş Makinaları Sevkiyatı

Sanayi ve iş makinaları sevkiyatınızı Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerine özenle kiralık vinç hizmeti vermekteyiz

Her türlü sanayi ve iş makinaları sevkiyatınız için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yüksek Metrelerde Sepetli Çalışma ve Cam Temizliği

Dilediğiniz yüksekliklerde sepetli çalışma ve cam temizliği işinizi Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerine özenle yapılmaktadır.

Sepetli çalışma ve cam temizliği için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Reklam ve Totem Montajı

Reklam ve totem montaj işlerinizi Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerinde kiralık vinç hizmeti vermekteyiz.

Her türlü reklam ve totem montaj işleriniz için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Konteyner ve Her Türlü Malzeme Sevkiyatı

Arda Vinç İşletmeciliği olarak Ankara ve tüm ilçelerine konteyner, her türlü malzeme sevkiyatı özenle yapılmaktadır.

Konteyner ve her türlü malzeme sevkiyatınız için +90 533 200 40 38 ve +90 533 340 79 61 telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kamyonlu Vinç Kiralama

Kamyonlu Vinç Kiralama ihtiyaçlarınıza Doğru Çözümler 1-300 ton arası uygulamalarınız için teklif alabilirsiniz.Vinç Sektöründe uzun yıldır hizmet vermekte olan Arda Vinç, Kiralık Sepetli vinç ve diğer hidrolik vinçler ile 7/24 hizmet vermektedir.

İstek ve amaca göre zengin araç parkurunda yer alan kiralık vinç çeşitleriyle nakliye ve taşımacıkılık işleriniz itinayla yapılmaktadır.

Vinçlerimiz, Aylık, Haftalık ve Günlük Kiraya Verilir.

Kiralık Vinçli Kamyon Bizim İşimiz Arayın Fiyat Alın Profesyonel Destekten Yararlanın

Hiyap Kiralama

Hiyap Kiralama iş yerlerinde, şantiyelerde, büyük depo alanlarında..vs iş sahalarında ağır tonajlı yüklerin bir yerden başka bir yere aktarılmasında, gerekli malzemelerin yukarıya çıkartılmasında ya da aşağı indirilmesinde kullanılan hiyap türü vinçlerimizi, iş türüne ve özelliğine göre kiralayabilirsiniz. Hiyap kiralama yaparak iş sahanızdaki yüksek ağırlıklara sahip malzemeleri kolayca istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

Hiyaplar, iş yerlerinizdeki işlemlerde hem size zaman tasarrufu sağlayacak hem de yüksek tonajlı malzemelerin taşınmasında ortaya çıkabilecek iş riskini azaltacaktır. Tonlarca ağırlıkla ifade edilen malzemelerin nakli, yer değiştirmesi gibi işlemler başka yöntemlerle çok daha maliyetli olacaktır. Hiyap türü vinçlerle günlerinizi alabilecek işlemleri dakikalarla ifade edilebilecek zamanlarla uygun fiyatlandırmalarla yaptırabilirsiniz.

Hiyap Kiralama ile Hangi İşlemler Yapılabilir?

Kiralık Hiyap ile birlikte birçok işlemi kolayca ve kısa sürede yaptırmanız mümkün. Bu işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz:

• Fabrika kurulumu sırasında yüksek tonajlı malzemelerin gerekli noktalara sevkiyatını yaptırabilirsiniz.
• İş sahalarındaki gerekli montaj ve montaj sökümü işlemleri için kullanabilirsiniz.
• İnşaat sektöründe, inşaat sahası içerisinde ağır yüklerin gerekli noktalara eriştirilmesi için hizmet alabilirsiniz.
• Bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken hassasiyet arz eden cihaz ve makinelerin zarar görmeden taşınması işlemini yaptırabilirsiniz.
• Tekne ve yat gibi deniz araçlarının sevkiyatını yapacak tır, kamyon…vb. araçlara yüklenmesi ve aynı zamanda bu araçlardan indirilmesi işlemini uygulatabilirsiniz.
• Elektrik trafosu gibi ökamyonlu-vinclüm tehlikesi bulunan bölgelerdeki montaj ve söküm işlemlerinde hiyap kullanabilirsiniz.
• Stadyum, spor salonu gibi alanlarda yüksek noktalara takılacak olan ışıklandırma sistemlerinin gerekli noktalara eriştirilmesi için hiyap vinç kiralaması yapabilirsiniz.
• Dış cephe çalışması yapılan yüksek alanlara gerekli malzemelerin sevk edilmesi için kullanabilirsiniz.

 

Ankara’da hizmet veren firmamız aracılığıyla yukarıda bahsettiğimiz birçok işlemi hiyap kiralaması yaparak kısa sürede hallettirmeniz mümkün. Alanında oldukça tecrübeli olan vinç operatörlerimizin kullandığı hiyap türü vinçlerimizle makul fiyatlarla taşıma, kaldırma, indirme… vb işlemleri yüksek tonajlı malzemeleriniz için yapmaktayız. Yapılacak işlemin özelliğine göre belirlediğimiz araçlarımızla kısa sürede iş ve işlemlerinize kesin çözümler üretmekteyiz. İrtibat numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz